Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOchraniacz kolan

Energia - Saving Magnetic Knee Support Brace Pad Paste Solid Bez deformacji

Im Online Czat teraz

Energia - Saving Magnetic Knee Support Brace Pad Paste Solid Bez deformacji

Chiny Energia - Saving Magnetic Knee Support Brace Pad Paste Solid Bez deformacji dostawca

Duży Obraz :  Energia - Saving Magnetic Knee Support Brace Pad Paste Solid Bez deformacji

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ALPINESNOW
Numer modelu: Średni rozmiar

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: $1.8pcs~$2.5pcs
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 20 dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000 sztuk / 20 dni
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Kolor: Czarny materiał: turmalin, Tuomalinbu, tkanina kompozytowa, blacha żelazna, rzepy
rozmiar: Średni rozmiar Nazwa: magnetyczne ochraniacze na kolana

Czarny komfortowy samopalujący się średniej wielkości ochraniacz kolan z turmalinem

【Wprowadzenie】

Ten produkt wykonany jest z wysokiej jakości importowanej tkaniny, miękkiej i wygodnej, dobrej elastyczności, samoprzylepnej, łatwej do noszenia, pasty stałej, bez odkształceń; mozaika o pośredniej warstwie z 8 trwałymi bio-magnesami, może w pełni aktywować endokrynę, przeciwbólowe usuwanie zimna, rozszerzenie naczyń krwionośnych, w celu złagodzenia miejscowego zmęczenia i bólu; wewnętrznie z najnowszymi badaniami w zakresie zaawansowanej technologicznie nanotechnologicznej ekstrakcji turmalinowych kryształów naturalnych kryształów oraz różnorodnych klejnotów o wysokiej gęstości mineralnej nano-proszku o wysokiej gęstości krążącej. Ten produkt wykorzystuje różne mineralne proszki mineralne klasy klejnotów, o unikalnej formule i zaawansowanej technologii kondensacji dla reaktora energetycznego, magazynowania energii poli, skutkującego efektem termoelektrycznym i piezoelektrycznym, trójwymiarową infiltracją dużej liczby korzyści dla człowieka Zdrowie jony ujemne i dalekie podczerwień, Przy większym strumieniu magnetycznym o wysokiej energii, z efektem około 30 minut, efekt długotrwały jest dobrym, bezpiecznym, energooszczędnym. Blisko zużycia przez 30 minut, możesz grać w gorący efekt moxibustion.

【Struktura】

Zewnętrzna: importowana tkanina elastyczna, dobra elastyczność, czuć się pełna, wygodna, samoprzylepna łatwa do noszenia, pasty solidna, bez deformacji, kłaczki nie mogą sobie pozwolić na kulkę, brak nagromadzenia kurzu.
Warstwa środkowa: mozaika warstwy magnetycznej (każde kolano ma osiem stałych magnesów trwałych).
Warstwa wewnętrzna: samonagrzewający się element turmalinowy, warstwa tkaniny anionowej o dalekiej podczerwieni, powierzchnia ekstrakcji nanotechnologicznej z turmalinowych kryształów naturalnych kryształów i różnorodnych mineralnych proszków nano-proszkowych w połączeniu z tradycyjną teorią gorączki advanced international Proces kondensacji dla gorącej sieci energetycznej moxibustionu.

Wskazania do bólu stawów : zapalenie stawów, przerost kości, przeziębienie kolan, stare zimne nogi, ból mięśni nóg i inne objawy.

【Posługiwać się】

Tkanina z energią kolana bezpośrednio styka się z powierzchnią skóry, bliższe naklejki, tym lepszy efekt. Używaj dwa razy dziennie przez 3 godziny za każdym razem. Niewielka liczba osób wrażliwych podczas palenia skóry jest zjawiskiem normalnym, nie uszkadza skóry, może nosić czas na skrócenie.

【Uwaga】

1, kobiety w ciąży, dzieci i ciężkie choroby mózgu i krwawienie lub tendencje krwawienia są wyłączone.
2, wysoka gorączka, zaburzenia sensoryczne temperatury i części zużywających się uszkodzenia skóry wyłączone.
3, ciało wyposażone w rozrusznik serca i inny sprzęt elektroniczny lub stentu metalowego, które są niepełnosprawne, indywidualne alergie z ostrożnością.
4, ostre uszkodzenie tkanek miękkich, należy użyć po 24 godzinach.
5, jest zabronione przez długi czas w bańce do mycia wodą, nie należy używać detergentów, wybielaczy, mydła.
6, nie dotykaj produktów magnetycznych i produktów mineralnych, aby zapobiec namagnesowaniu.
【Konserwacja】

1, temperatura wody piorącej poniżej 40 ℃, miękkie, nieżelazne, nie chlorowe wybielacze.
2, nie może być pieczeniem w wysokiej temperaturze.
3, gorące moxiterapia, czas czyszczenia magnes nie powinien być zbyt długi, można delikatnie wytrzeć wodą.
4, chroniony przed światłem.
【Wyjaśnienie】

Magnetoterapia nano-turmalinowa od czasu gorączki kolana polega na zastosowaniu nano-funkcjonalnego proszku ceramicznego i specjalnej kombinacji materiału termoprzewodzącego, w ciele ludzkim pod wzbudzeniem, poprzez natychmiastowe przeniesienie roli katalizatora, materiału termoindukcyjnego reagować, aby uwolnić ciepło. Temperatura do 40 ℃, wzrost energii cieplnej, anion w dalekiej podczerwieni wnika głęboko w skórę, pobudza krążenie krwi, aktywuje komórki, promuje metabolizm organizmu, reguluje układ nerwowy, aktywację endokrynną, przeciwbólowe rozprasza zimno, artretyzm, ból stawów Efekt jest oczywisty.
【Zasada】

Tomamarin wrażliwe na ciepło materiały przed wodą (takie jak pot lub woda) przed ogrzewaniem. Ruch ciała, ludzka powierzchnia skóry z potem lub parą wodną, ​​materiały termiczne z tamaryna na ciepło. Ludzie w stanie snu, w stanie spoczynku, powierzchnia skóry ludzkiej rzadko się pocą lub para wodna, więc nie podgrzewajcie. Ale efekt terapii magnetycznej Tamaryndą wciąż istnieje. Czas gorączki zależy od osoby.
【Efekt】

1. Aktywacja aktywności makrocząsteczek biologicznych, tak aby odtwarzać biologiczną makrocząsteczkową regulację funkcji immunologicznych organizmu i innych funkcji, sprzyja odzyskiwaniu funkcji i równowagi ciała, aby zapobiegać chorobom, celowi leczenia.
2. Promowanie i poprawa lokalnego i systemowego krążenia krwi.
Zwiększ metabolizm.
4. poprawić funkcję odpornościową.
5. Ujemne jony poprzez oddychanie, skóra w ludzkim ciele, regulacja pH krwi, tak aby słabo zasadowe, zasadowe jony z rolą środków powierzchniowo czynnych, naczynia krwionośne w tworzeniu zdyspergowanego cholesterolu koloidalnego, zmniejszają flokulację krwi, niższe ciśnienie krwi.
6. Anion ma stabilny nerw autonomiczny, kontrolę nerwu współczulnego, w celu poprawy efektu snu.
7. zwiększyć ilość pocenia się, zwiększyć falę mózgową fali, zmniejszyć zmęczenie.

Szczegóły kontaktu
Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: daisy

Tel: +8615383930267

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)