Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd

Im Online Czat teraz

Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd

1 2 3 4
Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 100-200
Rok założenia : 2014-06-18
pc Export : 80% - 90%
Hebei Zhao Yang Medical Instrument Co LTD znajduje się w "rodzinnym urządzeniach medycznych" anpingxian, jest także centrum dystrybucji sprzętu medycznego jest lśniąca perła na północnym równinie Chin.

Znajduje się on w anpingxian He Bei , wygodny transport i eleganckie otoczenie.

Moja firma zajmuje się głównie sprzedażą każdego pasa podtrzymującego talię, pasa podtrzymującego ostry, produktów do terapii magnetycznej, produktów do rehabilitacji ortopedycznej, pasa do turmalinowego ogrzewania, itp., W prowincji hebei jest jedynym wszechstronnym dostawcą sprzętu medycznego i może być dostosowana zgodnie ze specjalnymi wymaganiami klienta wymagania dotyczące przetwarzania, z zadowoleniem przyjmuje zaproszenia.

W ostatnich latach nasza firma nieustannie prowadzi badania i rozwój, innowacje, stosuje się do "trzymaj świat z cnotą, traktuj uczciwie to" jako pomysł na zarządzanie, w celu " pierwszej jakości, szczerej usługi, sprzedaży parytetowej " w tym celu, aby zapewnić użytkownikom Dzięki doskonałym konsultacjom przed sprzedażą i usługom po sprzedaży, aby zdobyć większość personelu medycznego, produkty sprzedawane są w całym kraju i eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i Azji Południowo-Wschodniej.

W ostatnich latach nasza firma uczestniczyła w kilku międzynarodowych wystawach .

Jesteśmy w zgodzie z " jakością innowacji, aby zdobyć rynek, zarządzaniem w dobrej wierze rzucają przyszłość " . Filozofią, rygorystycznym i skrupulatnym stylem pracy, wysokowydajnymi produktami, dołożyć wszelkich starań, aby zbudować pierwszej klasy sprzęt medyczny w Chiny.

Chętnie współpracujemy szczerze z przyjaciółmi z różnych środowisk, aby stworzyć genialną przyszłość. Przestrzegamy pionierskiego ducha i dążymy do badań i rozwoju, i stale dla większości użytkowników do świadczenia wysokiej jakości usług, do rewitalizacji krajowych urządzenia do wniesienia większego wkładu.

Szczegóły kontaktu
Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd

Tel: 86-0311-80969616

Faks: 86-0311-80969616

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)