Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyProdukty do terapii magnetycznej

Zabezpieczenie przed kroczeniem Terapia magnetyczna Produkty Turmalin Spontaniczna terapia ciepłem

Im Online Czat teraz

Zabezpieczenie przed kroczeniem Terapia magnetyczna Produkty Turmalin Spontaniczna terapia ciepłem

Chiny Zabezpieczenie przed kroczeniem Terapia magnetyczna Produkty Turmalin Spontaniczna terapia ciepłem dostawca
Zabezpieczenie przed kroczeniem Terapia magnetyczna Produkty Turmalin Spontaniczna terapia ciepłem dostawca Zabezpieczenie przed kroczeniem Terapia magnetyczna Produkty Turmalin Spontaniczna terapia ciepłem dostawca

Duży Obraz :  Zabezpieczenie przed kroczeniem Terapia magnetyczna Produkty Turmalin Spontaniczna terapia ciepłem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ALPINESNOW
Orzecznictwo: CE FDA ISO9001
Numer modelu: Średni rozmiar

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: US dollar
Szczegóły pakowania: Torba PP + karton
Czas dostawy: 30dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000 sztuk 30 dni
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Turmalinowa kostka Numer produktu: ZY-0013
Czy jest gorąco: gorączka materiał: Tkanina OK + rzepy + tkanina turmalinowa + kamień magnetyczny
opakowanie wewnętrzne: Torba PP Opakowanie zewnętrzne: Pudełko tekturowe
Rozmiar kartonu: 55 * 50 * 38

Turmalin Spontaniczna terapia ciepłem Kostki Ciepłe ruchy kostki Ochrona kostki

【Cechy produktu】

Dalekiej podczerwieni - seria ochrony termicznej z ujemnym jonem produktów wykorzystujących turmalin (turmalin), nanofunkcyjny proszek ceramiczny, specjalne materiały termoelektryczne i platynową technologię magnetyczną oraz zaawansowaną mieszankę tkaniny Oxford. W ludzkim ciele pod wpływem temperatury, poprzez przeniesienie roli katalizatora, reakcja termiczna materiału natychmiast odzwierciedla wydzielanie ciepła. W cieple wzrostu anion dalekiej podczerwieni przenika głęboko w głąb skóry, rozkład peroksydacji lipidów i innych szkodliwych substancji oraz przez pot i mocz, aby wykluczyć ciało, rozszerzenie naczyń krwionośnych, pobudzić krążenie krwi, aktywację komórek, regulację nerwów . Ten produkt został określony: wskaźnik emisji w dalekiej podczerwieni większy niż 85%, wskaźnik stężenia anionu do 1060 lub mniej, absorbuje świat zewnętrzny i naturalne ciepło ludzkiego ciała, aby w sposób ciągły uwalniać daleką podczerwień o długości fali 8-15 μm i silniejsza penetracja energii magnetycznej platyny Tkanka skórna i podskórna oraz komórki krwi w efekcie absorpcji rezonansu krwi, mogą skutecznie rozluźnić mięsień gładki naczyń krwionośnych, poszerzenie naczyń włosowatych, aby poprawić mikrokrążenie, zwiększyć uwalnianie wewnątrznaczyniowych substancji czynnych. Aktywacja ludzkich cząsteczek biologicznych, poprawa funkcji metabolicznej organizmu, promowanie objawów rehabilitacji zdrowotnej.

Nazwa

Kolor Rozmiar Czas Samlpe Sposób wysyłki
Turmalinowa kostka czarny Średni rozmiar 1-3 dni Kurier
Może być dostosowany rozmiar naczynie

【Środki ostrożności】
1, czarna część produktu, stanowi 20% składu materiału termicznego, nie może dotykać Tima i języka;
2, wysoka gorączka, skłonność do krwawień, zaburzenia sensoryczne temperatury i części zużywające się do uszkodzenia skóry;
3, ostre uszkodzenie tkanek miękkich, należy użyć po 24 godzinach;
4, ciało jest wyposażone w wyłączony stymulator serca;
5, indywidualne alergie ostrożnie, może powodować zaczerwienienie skóry, zjawisko purpurowe, produkt usunięty 20 minut później, zjawisko naturalne zniknąć;
6, nie w oku i innych wrażliwych częściach użytkowania towarów;
7, kobiety w ciąży i dzieci nie są zalecane;
8, nie należy narażać się na słońce, jest surowo zabronione prasowanie, proszę nie moczyć w wodzie przez długi czas, nie należy używać detergentów, wybielaczy, mydła, można je myć wodą przez 5 minut;
9, uczucie ciepła zmienia się od osoby do osoby: ogólny stan zdrowia tłumu szybciej niż tłum pod-zdrowie, tłum pod-zdrowie tłum szybciej niż pacjenci z zapaleniem stawów; gorączka mężczyzn szybciej niż kobiety; gorączka młodych ludzi jest znacznie szybsza niż osoby starsze; krążenie krwi silny tłum gorączka Szybciej niż zimni ludzie. Jeśli czujesz, że ciepło jest słabe, możesz założyć sprzęt ochronny po odpowiednim ćwiczeniu, zwiększyć krążenie krwi, aby uzyskać lepszy efekt terapii fizycznej.

【Instrukcje】
Metoda pierwsza: odzież ochronna nosi się bezpośrednio w niewygodnym miejscu, zwykle około 30 minut odczuje ciepło
Metoda 2: Po pierwsze, ciepło części ochronnej tkaniny z wodą poplamioną wodą, a następnie będzie mocowane bezpośrednio w skórze dotkniętego obszaru, zwykle około 15 minut, aby poczuć oczywiste ciepło. Zgodnie z kondycją fizyczną każdej osoby, postanowił nosić przez długi czas. Jeśli używasz, skóra ma uczucie gorąca, jest normalną sytuacją, proszę chwilowo wyłączyć, będzie w zużyciu, ta sytuacja nie spowoduje uszkodzenia skóry.

1. Prawidłowe użycie urządzenia samonagrzewającego:
Gorąca woda gorąca moxiterapia (zima może używać ciepłej wody), aby strzelać mokro, a następnie bezpośrednio przywiązać do skóry w wydziale zdrowia, 20 minut lub tak stopniowo poczuć ciepło skóry i uczucie akupunktury. Im bliżej naklejki, tym lepszy efekt. Stosuj dwa razy dziennie, co 3 godziny lub więcej, oprócz snu nie należy nosić, ale także zgodnie z ich własną sytuacją, aby dostosować czas noszenia i liczbę razy. Niewielka liczba osób wrażliwych na skórę używa skóry, gdy jest gorąca, czerwona, jest normalnym zjawiskiem, nie powoduje uszkodzenia skóry, może nosić czas krótszy.
Dotknij kaptura, a skóra nie powinna być gorąca, ale użycie samej skóry ma silne poczucie ciepła i akupunktury.
W poczuciu gorąca, kiedy można oderwać strażnika, po zerwaniu będzie przez dłuższy czas czuć się gorąco.
Niektóre osoby w stanie niezwilżającym powierzchni mogą również szybko odczuć ciepło. Ale jest też część tłumu, która nie jest mokra, trudno jest szybko ogrzać lub ciepło nie jest wysokie, tym razem z kondycją fizyczną użytkownika i sezonem są powiązane.
2. Czy musisz chronić skórę?
Najlepiej używać go blisko skóry, aby efekt był najlepszy, ale także najsilniejszy. Użycie ubrań, efekt cieplny zostanie osłabiony, ale ujemne jony, magnetoterapia i inne efekty mogą nadal odgrywać normalny efekt, funkcja ciepła w stanie skóry najlepiej pasuje, im bliżej pasty skórnej, tym szybciej ciepło, tym mocniejsze!
3. gorący gorący, nie do zniesienia, jak to zrobić? Czy spali skórę?
Gorąco jest po prostu odczuwaniem skóry, to dużo energii nagromadzonej w powierzchni skóry na krótki czas odczuwania, niezbyt wysokiej temperatury palącej się skóry, więc nie martw się spali skórę. Dopóki energia powierzchni skóry stopniowo nie przeniknie do mięśni lub pęknięć kości, ciepło będzie osłabione lub zniknie. W sensie ciepła lub akupunktury silny zmysł, bezpośrednio z produktów skóry, przez pewien czas ułatwi zniknięcie.

4. Dlaczego nie wszyscy czują się bardzo dobrze po użyciu, tylko noszę mniej niż jeden dzień, nie będzie na nim gorąco?
Spontaniczne gorące produkty do moxiterapii nie są z zewnątrz do ciepła ciała, ale do stymulowania własnej gorączki ciała, więc ciepło całkowicie zależy od fizycznej kondycji użytkownika. Ogólnie rzecz biorąc, ciepło jest ludzkie ciało może wytrzymać lub nawet czuć się silny, w ciągu 1,2 godziny po zerwaniu może również stopniowo powrócić do normy. Jeśli użycie bardzo krótkiego okresu czasu nie może pozwolić sobie na noszenie lub zdejmowanie po długim paleniu mrowienia, zwykle dlatego, że użytkownik jest zbyt mokry lub słaby, zaleca się skrócenie użycia za każdym razem, Czas i aktywnie współpracować z innymi ćwiczeniami fizycznymi w tym samym czasie, sytuacja ta ulegnie poprawie.
5. Dlaczego nie odczuwam gorąca, kiedy go noszę?
Istnieją dwa główne powody:
1, przyczyny klimatyczne: ogólna temperatura zimowa jest niska, a skóra ludzka sucha, ciepło wolniej lub mniej ciepło, tym razem tylko powierzchnia grzewcza może być używana po zwilżeniu.
2, samo ciało przyczyny: około 5% ludzi, nałożyć, czas potrzebny na ciepło długi lub gorący nie jest wysoki, to dlatego, że kapilara jest głęboka, lub mikrokrążenie nie jest dobre, lub niska temperatura przez długi czas, lub Metabolizm nie jest silny i tak dalej, z tych powodów, doprowadzi do gorączki trwa długo. W tym czasie w korzystaniu z mokrego sprzętu ochronnego w tym samym czasie, możesz pić gorącą wodę lub chodzić po słońcu, sprzyjają stymulowaniu gorączki produktu.
Jest mniej niż 1% populacji z powodu powyższych objawów fizycznego dyskomfortu jest bardziej poważne, może być trudne do osiągnięcia kilka razy przed zastosowaniem wysokiej gorączki, zaleca się używać. Gdy produkt nie gorączka gorączka, pacjent jest łagodne traktowanie miejsca, gdy gorączka gorąca produktu, jest uwalniana, gdy energia nie jest 20-30 razy ciepła, pacjent jest silnym leczeniem.
6. Jaka jest żywotność kapturu do moxiterapii gorączki? Jak utrzymać pranie?
Ciągłe życie około 6000 godzin życia, nie ma czasu. Ten produkt może być używany przez 5-6 lat. Mają dobrą zdolność do odzyskiwania energii, więc użycie odpowiednich słów może być używane przez dłuższy czas. Do prania nie wolno używać żadnych detergentów, nie należy używać mydła i tak dalej. Wystarczy szorować wodą. Proszę zakończyć pranie w 5 minut, umyj w chłodnym i wentylowanym miejscu.

7. Po noszeniu czuję się bardzo gorąco, jak pasta pieprzowa, która nie jest składnikiem pieprzu ah?
Odp .: Spontaniczne gorące produkty moxibustionu, w przypadku wody lub potu, molekuły materiału w elektronach, zostaną wyparte, uwalniając wiele jonów ujemnych w dalekiej podczerwieni i bioelektrycznych, co oznacza silny prąd biologiczny, a nie " Chili ", jeśli jest to pieprz, to nie jest w stanie długotrwałego mycia, może nadal mieć efekt gorączki.
8. Dlaczego niektórzy ludzie reagują silnie, niektórzy ludzie odczuwają niewygodę, a niektórzy odczuwają swędzenie
Odp .: Dzieje się tak dlatego, że każda osoba cierpiąca z różnych przyczyn, odmiennego nasilenia, ryzyka odkładania się bólu reumatycznego i ciężkości różnych, ma również długość. Więc wszyscy czują się inaczej, niektórzy ludzie czują się silniejsi niż inni, niektórzy ludzie mają bardzo silne poczucie akupunktury, a niektórzy mają świąd, to normalne. Nie przejmuj się uszkodzeniem skóry.
Jeśli czujesz się zbyt silny, możesz tymczasowo wyłączyć, nosić czas, aby móc tolerować, jest odpowiedni.
Ogólnie rzecz biorąc, igła ma silne poczucie infekcji, jest spowodowana ciałem zatrucia na mokro lub dużymi porami, rozwija się gruczoł potowy;
Uczucie swędzenia, jest prawdopodobne, że powierzchnia mikrokrążenia skóry nie jest dobra, lub funkcja oddychania skóry użytkownika nie jest zbyt dobra, więc odczuwa swędzenie.
W normalnych okolicznościach, po pewnym czasie, powyższe objawy będą w dowolnym momencie na regulację funkcji ciała stopniowo się poprawiają.
9. Po długim okresie czasu na zużycie, dlaczego ciepło zostanie osłabione, jak przywrócić ciepło?
Odp .: Po długim okresie noszenia, z powodu pocenia się, smaru na skórze i innych zanieczyszczeń gorących miejsc, zjawisko to będzie się zmniejszać, a następnie trzeba umyć sprzęt ochronny. Zwykle może być czysta woda, jeśli plamy są cięższe, można użyć szmatki zanurzonej w mocno rozcieńczonym roztworze detergentu, delikatnie wytrzeć gorące miejsca, a następnie przejść do czystej wody, wentylowane miejsce do wyschnięcia.
Zwykle czas może być wystawiony na działanie urządzenia ochronnego, aby produkt wchłonął energię słoneczną, aby przywrócić jej efekt gorączki.
10. Czego ludzie mogą używać do samodzielnego ogrzewania produktów? Czy jest jakieś tabu?
Odp .: Nasze produkty są seriami nano-dalekiej podczerwieni z magnetoterapią, z poważnymi chorobami serca i mózgu i rakiem, kobiety w ciąży upośledzone. Ale warunkiem jest poważna potrzeba skonsultowania się z lekarzem, zdiagnozowanym przez lekarza, lekarz zna wiedzę z zakresu magnetoterapii dalekiej podczerwieni.
11. jak długo mogę działać z moim ciałem?
Odp .: produkty opieki zdrowotnej nie są lekami, nie są też urządzeniami medycznymi, ale promują opiekę zdrowotną promującą opiekę zdrowotną. Stosowanie tych produktów może złagodzić fizyczny dyskomfort, sprawić, by ciało było zdrowsze, ale jest to długoterminowa, stopniowa opieka zdrowotna. Nie będzie tak szybko, jak lek, jak najszybciej, aby wyleczyć pewną chorobę.
12. Ponieważ produkty gorączkowe nie mają możliwości rozgrzania elektryczności, nie będą szkodliwe dla ludzkiego ciała?
Odp .: Zapewniamy, że stosowanie samonagrzewających się produktów nie zawiera żadnych składników leczniczych, funkcja gorączki jest całkowicie wykonywana przez efekty fizyczne, nieszkodliwe dla ludzkiego ciała.
13. Kupiłem towar, który ma funkcję magnetyczną, ale jak mogę nie dotykać magnesu?
Odp .: Efektem są produkty terapii magnetycznej podzielone na dwie różne formy: jedna to magnes z magnesem trwałym, jedna to życie z magnetycznego tkania włókien funkcjonalnych. Inkrustowany magnes z magnesem trwałym, można dotknąć dłoni, można bezpośrednio poczuć twardość i istnienie magnesu, a w pobliżu metalu można wyczuć wyraźną siłę adsorpcji. Life Magnetic to tkanina z włókien o dalekiej podczerwieni i terapii magnetycznej. Jest miękki jak zwykła tkanina i nie ma siły adsorpcji kontaktu metalu. Ale pole magnetyczne można wykryć za pomocą pola magnetycznego. W porównaniu z dwoma różnymi procesami, magnetyczny efekt magnetoterapii będzie silniejszy, a wrażenia z magnetycznego materiału będą bardziej miękkie i wygodne.

Szczegóły kontaktu
Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: daisy

Tel: +8615383930267

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)