Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWspornik nóg

Antypoślizgowe protetyczne rękawy na nogi wydłużają życie protetyczne na udzie, łydki

Im Online Czat teraz

Antypoślizgowe protetyczne rękawy na nogi wydłużają życie protetyczne na udzie, łydki

Chiny Antypoślizgowe protetyczne rękawy na nogi wydłużają życie protetyczne na udzie, łydki dostawca

Duży Obraz :  Antypoślizgowe protetyczne rękawy na nogi wydłużają życie protetyczne na udzie, łydki

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Hebei China
Nazwa handlowa: ALPINESNOW
Orzecznictwo: CE FDA ISO9001
Numer modelu: ZY-0100

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: 8 USD
Szczegóły pakowania: Torba PP + karton
Czas dostawy: 30dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000 sztuk 30 dni
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Protetyczne zestawy stałe materiał: Tkanina kompozytowa NBR
Drukuj logo: Tak Rodzaj produktu: Proteza ochronna
Pakiet: Torba PP Ilość: 50

Uda, ochrona protezy łydek, protezowa antypoślizgowa osłona ochronna, aby przedłużyć życie protetyczne

Noś trening
Po pierwsze, nosić protezę
Pozostała kończyna ustawia się w kończynie końcowej, resztkowy kończyn kończy się pozostając pewnym marginesem, aby nie uciskać końca pozostałej kończyny. Następnie włóż miękką tuleję, a następnie resztkową kończynę do jamy odbiorczej.
Po drugie, stały trening
Aby środek ciężkości był prostopadły do ​​śródstopno-paliczkowych części stawów pięty pomiędzy środkiem, stojąc, ciało lekko do przodu, nie pozwól, by przedni zderzak się rozluźnił, stojąc na nogach równomiernie niosąc ciężar, początkowo dodany do Proteza Waga to tylko waga całkowita 1/3.
Po trzecie, z protezowaniem kończyny dolnej kończyny dolnej
Gdy proteza kończyny dolnej stoi na nogach treningu na drążku równoległym, należy uważać, aby miednica była na poziomie, gdy górna część ciała ma uczucie powrotu do boku pięści. Na początku rąk w barze ostatnie dłonie opuszczają równoległe pręty.
Po czwarte, równoległy pasek w treningu chodzenia
Zwróć uwagę, że tempo stopy powinno być zgodne. Zasadniczo strona protetyczna stopnia jest nieco krótsza. Aby nie dopuścić do kontaktu pięty z podłożem spowodowanym miękkimi nogami, mięsień czworogłowy zmuszony jest do współzawodnictwa. W przypadku użycia kostki miękkiej i sztucznej stopy statycznej, należy poczuć osiadanie.
Pięć równoległych pasków poza treningiem chodzenia
Jeśli możesz chodzić w równoległych prętach, obie ręce nie mogą chodzić, wtedy chodzenie w pokoju treningowym może być łatwiejsze. Aby uzyskać dobry chód, staraj się zwężać stopy. Uważaj, aby się nie ukłonić podczas chodzenia, oczy z dystansu, więc ciało naturalnie wyprostuje się. Kiedy możesz chodzić po ziemi, to na nierówną drogę, po drabinie, chodząc po drodze.
Codzienna konserwacja
Aby zachować normalną funkcję protez, aby przedłużyć żywotność, należy zwrócić uwagę na następujące rutynowe utrzymanie sztucznych kończyn.

Codzienna konserwacja
Aby zachować normalną funkcję protez, aby przedłużyć żywotność, należy zwrócić uwagę na następujące rutynowe utrzymanie sztucznych kończyn.
Po pierwsze, utrzymuj wnętrze komory w czystości. Jeśli wnętrze jamy jest nieczyste, zwiększy to ryzyko utraty skóry. Każdej nocy przed pójściem spać otrzyma wnękę (wewnętrzną wkładkę) wewnątrz powierzchni z ciepłą wodą do czyszczenia, wytrzyj do czysta.
Po drugie, regularne czyszczenie i zastępowanie pozostałych zestawów kończyn.
Po trzecie, jeśli akceptujesz wgłębienie w miejscu czułości resztek kończyn, możesz użyć wydrążenia delikatnych części podkładki lub napełnić delikatne części kocami po drodze do rozwiązania.
Po czwarte, kiedy odczuwasz rozluźnienie jamy, najpierw zwiększasz resztkowe zestawy metod do rozwiązania; jeśli nadal jest zbyt luźna, może być w warstwie wyściółki warstwy koca do rozwiązania. W razie potrzeby wymień nowe gniazdo odbiorcze.
5, proteza z tworzywa sztucznego, nie może być umieszczona obok pojemnika wysokotemperaturowego. Zimno, nie może używać ognia po użyciu ciepła, aby zapobiec deformacji i wpłynąć na wykorzystanie efektu.
Sześć, ze względu na splamioną klasę skóry z alkalicznym detergentem lub mydłem do mycia, mycia, a następnie powlekania olejem skórzanym.
Siedem, przed użyciem protez, często widzi kolano, na przykład odkrycie otwartych linii lub pęknięć, aby można było je na czas szyć.
8, przed użyciem protez, aby regularnie sprawdzać połączenia protetyczne, z lub bez zjawiska luźnego, takiego jak zjawisko, które zostanie utracone, aby być na czas i solidną konserwacją. W celu uniknięcia większego stopnia uszkodzenia i ryzyka upadku, w związku z tym w stosowaniu protez powinny zachować najlepszą kondycję.
9, protezy off, polegać na ścianie lub płasko na ziemi lub na pulpicie, nie kładź ciężkich przedmiotów na górze, aby zapobiec deformacji i wpływać na korzystanie.
10, sztuczne kończyny są surowo zabronione moczenie wody, w inny sposób wpływa na wykorzystanie wyników.

Kolor Rozmiar Czas Samlpe Sposób wysyłki
cera S, M, L, XL, XXL 1 dzień Kurier
Może być dostosowany rozmiar naczynie

Szczegóły kontaktu
Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: daisy

Tel: +8615383930267

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)